Auskarų vėrimas

AUSKARŲ VĖRIMAS

Savo individualumą pabrėžti ir skonio pojūtį išreikšti Jums padės auskarai. Juos ODA Klinikoje įsiverti gali suaugusieji ir vaikai (nuo 3 metų). Auskarų vėrimas atliekamas naudojant pažangiausias Studex arba Studex System75 technologijas.

STUDEX – tai sterilūs auskarai, sukurti ypač saugiam ir greitam įvėrimo užgydymui. Pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio medicininio plieno, poliruoti arba padengti auksu, šie sterilūs auskarai yra sterilizuojami ir supakuojami naudojant patvirtintą medicininio sterilizavimo programą, bei yra patikrinti ir patvirtinti sveikatos priežiūros institucijų. Jums belieka išsirinkti iš daugiau nei 20 rūšių įvairių spalvų ir formų medicininio metalo auskarų ir džiaugtis nauju nekasdienišku aksesuaru!

STUDEX SYSTEM 75 sistema saugiai ir greitai praduria ausis, naudojant švelnų, ranka spaudžiamą instrumentą ir sterilius, hipoalerginius auskarus be nikelio. Auskarai yra visiškai sterilūs, saugioje vienkartinėje kapsulėje, kuri atsiveria tik pradūrimo metu. Veriant auskarus nėra smūgio ir garso, todėl vaikai neišsigąsta ir dažnai net nepajunta dūrio.

*Nepilnamečiams asmenims be tėvų/globėjų sutikimo auskarų neveriame.

Procedūrų kainos: nuo 19€ iki 25€
Procedūrų trukmės: nuo 15 min. iki 30 min.

PIRKTI KUPONĄ ŠIAI PROCEDŪRAI

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Vilniuje