KLASIKINIS VEIDO MASAŽAS

KLASIKINIS VEIDO MASAŽAS + KAUKĖ

Klasikinis veido masažas – vienas iš efektyviausių, o kartu ir labai malonių būdų išlaikyti odą jaunatvišką ir dailią. Masažo metu atliekami glostymo, trynimo, maigymo judesiai, kurie aktyvina kraujo ir limfos mikro-cirkuliaciją, todėl iškart pagerėja odos aprūpinimas maisto medžiagomis bei šalinami toksinai, besikaupiantys odoje. Masažo metu pašalinamos suragėjusios odos ląstelės ir  pagerėja veikliųjų medžiagų pasisavinimas odoje, todėl jau po pirmojo masažo seanso pastebėsite, kad oda tapo gaivesnė ir skaistesnė.

Klasikinis veido masažas tinka įvairiais amžiaus tarpsniais, nes jis veikia tiek prevenciškai (užkerta kelią odos senėjimui), tiek ir jau matomus odos senėjimo požymius (tokius kaip negyvybinga odos spalva, mimikos raukšlės, odos tonuso ar elastingumo sumažėjimas). Maža to, masažo metu veikiami ir poodiniai audiniai, nervai ir raumenys, taigi jaučiamas ne tik odos, bet ir bendras organizmo atsipalaidavimas, gerėja nuotaika ir savijauta.

Po masažo Jūsų oda ypač gerai pasisavina naudingąsias medžiagas, todėl bus naudojama kaukė, kurią mūsų kosmetologai parinks pagal Jūsų veido odos tipą ir poreikius. Procedūra tinka bet kokio amžiaus odai ir visiems odos tipams, moterims ir vyrams.

Masažo kaina (be kaukės): 40€

Procedūros trukmė: 40 min.

Masažas + kaukė: 50€

Procedūros trukmė: 60 min.

PIRKTI KUPONĄ ŠIAI PROCEDŪRAI

Procedūros indikacijos:

Papilkėjusi veido oda

Papilkėjusi veido oda

Brandžios odos požymiai

Papilkėjusi veido oda

Procedūros kontraindikacijos:

  • Karščiavimas;
  • Pūlingi ir uždegiminiai odos pakenkimai;
  • Lėtinių odos ligų paūmėjimas
  • Imunologinės bei infekcinės ligos;
  • Onkologinės ir endokrininės ligos;
  • Aukštas kraujospūdis.

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Vilniuje