Liftingas

RADIO (TERMO) LIFTINGAS IR BEADATINĖ MEZOTERAPIJA

Radio (termo) liftingo metu skatinama kolageno gamyba, odos regeneracija, pagerinama kraujotaka. Termo liftingas – puikus pasirinkimas elastingumą, stangrumą praradusiai odai. Tai itin efektyvi ir neskausminga terapija siekint išlaikyti odą sveiką ir elastingą.

Mezoterapija – tai mikroskopinių veikliųjų medžiagų dozių įvedimas į odą, kur reikalingas ypač didelis medžiagų skvarbumas. Klasikinė mezoterapija kartais sukelia nepageidaujamų reiškinių, tokių kaip patinimai, paraudimai ar mikrohematomos (mėlynės, todėl kviečiame Jus išmėginti efektyvumu nenusileidžiantį metodą, kuris yra pelnęs Chemijos Nobelio premiją – tai elektroporacija (beadatinė mezoterapija).

Beadatinė mezoterapija arba elektroporacija – tai saugi, neskausminga ir neinvazinė veido odos procedūra, kai ultragarso bangomis ir impulsine elektroterapine stimuliacija į gilesnius odos sluoksnius įvedamas biologiškai aktyvios medžiagos. Trumpo, vos kelias milisekundes trunkančio elektrinio lauko veikimo momentu, destabilizuojamos ląstelių membranos, jų lipidinėse struktūrose atsiranda poros, per kurias ir patenka veikliosios kosmetinių priemonių molekulės.

Elektroporacija padidina ląstelių membranų pralaidumą daugiau kaip 400 kartų, todėl veikliųjų medžiagų poveikis padidėja net iki tūkstančio kartų.  Todėl nereikia stebėtis, kad beadatinės mezoterapijos rezultatas matomas iškart, o jos odą gražinantis poveikis tęsiasi dar 24-48 valandas.

Grožis gali būti toks malonus! Pasinaudokite naujausiais mokslo atradimais, kad džiaugtumėtės nuostabia ir jaunatviška oda be skausmo, rizikos ir nepatogumų.

Procedūros metu:

  • Atliekamas demakiažas.
  • Rūgštinis pilingas su gintaro rūgštimi.
  • Radio bangų masažas.
  • Beadatinė mezoterapija.
  • Prieš baigiant procedūrą aplikuojama alginatinė kaukė.
  • Oda palepinama specialistės parinktu kremu.

Procedūros kaina: 99€
Procedūros trukmė: 1 val 15min

Papildomai galima rinktis jauninančią rankų procedūrą 15€

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Vilniuje