Hifu procedūra

HIFU PROCEDŪRA – NECHIRURGINIS VEIDO PATEMPIMAS

HIFU procedūra (angl. High-intensity focused ultrasound) – tai viena moderniausių, naujausiais mokslo atradimais paremta, inovatyvi ir revoliuciją kosmetologijoje sukėlusi procedūra, skirta neinvaziniam veido odos atjauninimui ir pakėlimui. Būtent nechirurginis veido odos patempimas su HIFU aparatu vėl sugrąžins odos jaunystę ir grožį.

Kuo ypatingas nechirurginis veido patempimas HIFU?

Daugybė klinikinių tyrimų įrodė HIFU metodo naudą: procedūros padeda pasiekti jaunatviškesnės, stangresnės odos, sumažinti raukšles, gražinti veido kontūrą ir visa tai be rizikos ir invazinės procedūros skausmo. Veido patempimas HIFU tinkamas tiek vyrams, tiek moterims, siekiantiems delikataus, natūralaus veido patempimo efekto, stangrumo, skaistesnės, lygesnės odos. Ši procedūra ypatinga ir tuo, jog nėra beveik jokio poprocedūrinio laikotarpio, nelieka randelių. Pati procedūra nėra skausminga, bet ir nėra maloni, jos metu jusite lengvą dilgčiojimą.

Pats HIFU aparatas veikia perduodamas energiją aukšto dažnio ultragarso banga, kuri pasiekia gilesnius odos sluoksnius. Pažadintos ląstelės ima gaminti daugiau kolageno ir elastino – baltymų, kurie ir nulemia jaunatvišką odos išvaizdą. Ultragarso technologija dirba neinvaziniu, iš vidaus veikiančiu metodu, todėl nežalojamas išorinis odos paviršius. Procedūrų efektas daugeliu atveju prilygsta plastinei operacijai.

Jau po antros procedūros matysite pirmuosius rezultatus. Procedūros poveikis dar stiprės palaipsniui per 2–3 mėn. ir gali toliau tobulėti iki 6 mėn. po procedūros. Efektas gali tęstis 3–5 metus, priklausomai nuo individualių organizmo senėjimo savybių ir gyvenimo būdo. Svarbu paminėti, jog nechiruginis veido odos patempimas yra labai delikatus, rezultatai labai švelnūs, tad siekiant geriausio rezultato rekomenduojame HIFU procedūrų kursą kas 2 savaites.

HIFU rezultatas

  • Jaunesnė, lygesnė, skaistesnė ir stangresnė oda
  • Sumažėjęs pagurklis, ryškesnė žandikaulio linija, veido ovalas
  • Pakeliama antakių linija, viršutiniai ir apatiniai vokai
  • Mažesnės poros, geresnė odos strukūra
  • Paakių (maliarinių) maišelių sumažinimas

Hifu procedūros kaina

Priklausomai nuo jūsų odos tipo, būklės, amžiaus, fiziologinių savybių HIFU procedūra gali būti atliekama tiek visam veidui, tiek ir atskiroms jo zonoms. Siekiant geriausio rezultato, rekomenduojamas HIFU procedūrų kursas.

Vienos zonos (kaktos arba paakių arba žandikaulio) – 89 eur, 
Vienos zonos (pagurklio) – 129 eur;
Viso veido vienos procedūros kaina – 249 eur (1 val. 30 min);
Perkant 4 procedūrų kursą visam veidui – 5 -ąją procedūrą PADOVANOSIME! 5 procedūrų kaina 996 eur (1 val. 30 min).

 
Papildomai galima rinktis jauninančią rankų procedūrą, kuri kainuoja 15€. 

PIRKTI KUPONĄ ŠIAI PROCEDŪRAI

Kaip atliekama procedūra HIFU?

  1. Pirmiausia atliekamas demakiažas, odai kruopščiai nuvaloma;
  2. Toliau atliekamas švelnus cheminis pilingas;
  3. Oda padengiama specialiu serumu;
  4. Veido oda ir veido poodinis raumenų sluoksnis veikiamas HIFU aparato ultragarsu, taip skatinama kolageno ir elastino sintezė.

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Vilniuje