ŽAKE-LERI VEIDO MASAŽAS

ŽAKE-LERI VEIDO MASAŽAS

Žake-Leri veido masažas – tai prancūzų gydytojo dermatologo L.M.L. Žake praėjusio amžiaus pabaigoje sukurta masažo technika, išskirtinė tuo, kad jos metu naudojamas tik talkas ar pudra ir jokių kremų ar aliejų.

Būtent todėl, kad nenaudojami aliejai, tik propolio pudra masažas idealiai tinka probleminei – riebiai, su išsiplėtusiomis poromis, su aknės bėrimais, nuo inkštirų ir infiltratų likusiomis dėmėmis – odai. Masažui naudojama propolio pudra dezinfekuoja, veikia priešuždegimiškai bei ramina veido odą.

Žake-Leri veido masažas intensyviai veikia tiek paviršinius, tiek giliuosius sluoksnius: veidas ritmingai maigomas masažinių linijų kryptimis, o intensyvius maigymus keičia lengvi glostymai ir vibracija. Mechaniškai dirginant, sustiprėja kraujotaka, pagerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi, todėl gerėja raumenų tonusas.

Šis masažas gali būti atliekamas po veido valymo procedūros norint pagerinti kraujotaką bei paraudimui sumažinti arba kaip atskira procedūra. Norint pasiekti geriausių rezultatų rekomenduojamas masažų kursas. Procedūra tinka bet kokio amžiaus moterims ir vyrams.

Procedūros kaina: 15€
Procedūros trukmė: 20 min.

PIRKTI KUPONĄ ŠIAI PROCEDŪRAI

Procedūros indikacijos:

Spuogai ant veido

Sudirgusi veido oda

Aknė

Bėrimai ant veido

Sudirgusi veido oda

Sudirgusi veido oda

Papilkėjusi veido oda

Papilkėjusi veido oda

Randai ant veido

Randai nuo spuogų

Procedūros kontraindikacijos:

  • Karščiavimas;
  • Pūlingi ir uždegiminiai odos pakenkimai;
  • Lėtinių odos ligų paūmėjimas
  • Imunologinės bei infekcinės ligos;
  • Onkologinės ir endokrininės ligos;
  • Aukštas kraujospūdis.

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA klinika Kaune
Registruotis procedūrai Kaune