IMPERATORIŠKAS KOBIDO MASAŽAS

KOBIDO MASAŽAS

Japoniškas KOBIDO masažas – tai unikalus, pagal senas japonų tradicijas atliekamas veido masažas. Vadintas amžinos jaunystės eliksyru, šis masažas buvo atliekamas tik imperatoriškos šeimos atstovams: imperatorienei jis tarnavo puoselėjant ir išlaikant neblėstantį grožį, o samurajų kasta jį pritaikydavo norėdami atkurti ir palaikyti tiek fizinę, tiek psichinę pusiausvyrą.

Ši jaunystės ir grožio puoselėjimo metodika stiprina, tonizuoja ir suteikia gyvybingumo veido raumenims, nuo kurių priklauso veido odos glebumas. Taip masažuojant koreguojame žemyn judančius skruostus, dvigubą pasmakrę, pakeliame visus veido kontūrus – veido ovalą, lūpų kampučius ar antakius ir siekiame atgauti jaunatvišką gravitacijos nepaliestą veido išvaizdą.

Kaip atliekamas KOBIDO masažas?

KOBIDO masažo metu greitais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais  yra stimuliuojami veido, kaklo ir galvos raumenys, pirštų galiukais stimuliuojami veido taškai, kurių stimuliacija pagerina gyvybinės energijos kiekį odoje, o ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi. Kobido masažo metu naudojamas kanapių kremas, pamaitinantis ir praturtinantis odą vitaminais, kuris ypač gerai pasisavinamas dėl suaktyvėjusios kraujotakos.

KOBIDO masažo poveikis

KOBIDO masažas vertinamas kaip terapija, prilyginama viso kūno masažui subalansuojančiam kūno ir emocijų pusiausvyrą. Kobido masažo poveikį klientai dažnai apibūdina kaip nuostabų poilsį bei dvasinę ramybę. Procedūra tinka bet kokio amžiaus odai ir visiems odos tipams. Procedūra tinka bet kokio amžiaus moterims ir vyrams.

Masažo kaina (be kaukės): 60€
Procedūros trukmė: 1 val.

Masažas + kaukė: 70-75 €
Procedūros trukmė: 1 val. 15 min.

PIRKTI KUPONĄ ŠIAI PROCEDŪRAI

Kobido masažo indikacijos:

Papilkėjusi veido oda

Papilkėjusi veido oda

Brandžios odos požymiai

Papilkėjusi veido oda

Procedūros kontraindikacijos:

  • Karščiavimas;
  • Pūlingi ir uždegiminiai odos pakenkimai;
  • Lėtinių odos ligų paūmėjimas
  • Imunologinės bei infekcinės ligos;
  • Onkologinės ir endokrininės ligos;
  • Aukštas kraujospūdis.

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Vilniuje