JAUNINANTIS LIMFODRENAŽINIS VEIDO MASAŽAS

JAUNINANTIS LIMFODRENAŽINIS VEIDO MASAŽAS + KAUKĖ

Limfodrenažinis veido masažas – tai masažas, kurio metu pašalinamas limfos perteklius, susikaupęs Jūsų veide ir lemiantis viso veido ar atskirų jo dalių (pvz. paakių) patinimą ar paburkimą.

Limfodrenažinis veido masažas atliekamas maloniais, lėtais, lengvais, ritmiškais tempiamaisiais judesiais, kuriais stimuliuojamos limfagyslės ir limfmazgiai bei skatinamas audinių skysčio ir limfos nutekėjimas. Suaktyvinus limfos tekėjimą, sumažėja perteklinio audinių skysčio, besikaupiančio patinimo vietose, kiekis, todėl odos būklė akivaizdžiai pagerėja: veidas atjaunėja ir įgauna sveiką švytėjimą, išsilygina paburkę paakiai, skruostai įgauna sveiką rausvumą, o kartu stangrėja ir poodinis sluoksnis.

Atliekant limfodrenažinį masažą pagerinamas deguonies įsisavinimas, dėl to pagreitėja gijimo procesai, po masažo mažiau beriama oda, todėl jis gali būti atliekama ir nuolat beriamai veido odai.

Po masažo suaktyvėja kraujotaka ir Jūsų oda ypač gerai pasisavina naudingąsias medžiagas, todėl bus naudojama kaukė, kurią mūsų kosmetologai parinks pagal Jūsų veido odos tipą ir poreikius. Procedūra tinka bet kokio amžiaus odai ir visiems odos tipams, moterims ir vyrams.

Limfodrenažinis veido masažas + kaukė – kaina – 45€

Limfodrenažinis veido masažas + kaukė + jauninanti proced. rankoms – kaina – 60€

Procedūros trukmė: 1 val.

PIRKTI KUPONĄ ŠIAI PROCEDŪRAI

Procedūros indikacijos:

Papilkėjusi veido oda

Papilkėjusi veido oda

Brandžios odos požymiai

Papilkėjusi veido oda

Procedūros kontraindikacijos:

  • Karščiavimas;
  • Pūlingi ir uždegiminiai odos pakenkimai;
  • Lėtinių odos ligų paūmėjimas;
  • Imunologinės bei infekcinės ligos;
  • Onkologinės ir endokrininės ligos;
  • Aukštas kraujospūdis.

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Vilniuje