STRIJŲ ŠALINIMAS

STRIJŲ KOREGAVIMAS, MAŽINIMAS

Strijos – tai rausvos arba baltos spalvos juostelės esančios paviršiniame odos sluoksnyje. Jos gali atsirasti sparčiai augant, nėštumo metu, nuo intensyvaus sporto, hormoninių pokyčių ar kitų veiksnių. Neseniai atsiradusios strijos yra ryškesnės, tamsesnės nei aplinkinė oda, tačiau bėgant laikui jos šiek tiek pašviesėja, tačiau neišnyksta.

Nors strijos yra natūralus reiškinys odoje, su kuriuo vienu ar kitu gyvenimo etapu susiduria dauguma žmonių, visgi tamsesnės ar šviesesnės už odą juostelės gadina estetinį kūno vaizdą ir gali būti nepasitikėjimo savimi priežastimis.

Strijų koregavimas ir mažinimas ODA klinikoje atliekamas naudojant organines AHA rūgštis, kurios didina odos elastingumą. Naudojant šias rūgštis išlyginamas strijų reljefas, susitraukia jų kraštai ir sutrumpėja skersmuo – strijos tampa mažiau pastebimos, odos barjeras šviesėja, lygėja. Patyrę specialistai įvertins jūsų odos būklę ir paskirs reikiamą kiekį procedūrų, kad pasiektumėte geriausią rezultatą. Po procedūros džiaugsitės stangresne, švelnesne oda ir mažiau pastebimomis strijomis.

Procedūros kaina: 35€
Procedūros trukmė: 30 min.

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Vilniuje