PROCEDŪRA VEIDUI SU IŠSIPLĖTUSIAIS KAPILIARAIS

PROCEDŪRA VEIDUI SU IŠSIPLĖTUSIAIS KAPILIARAIS

Raudoni skruostukai puošia porceliano lėles ir mažylius, tačiau raudonos dėmės suaugusiame veide ar kapiliarų voratinklis neatrodo patraukliai. Temperatūros svyravimai natūraliai sukelia odos paraudimą, tačiau jei paraudimas neišnyksta net ir po keleto valandų, tai gali reikšti, kad kapiliarai odoje yra išsiplėtę. Paprastai plika akimi kapiliarai yra nematomi, tačiau, bėgant metams, jungiamasis odos audinys silpnėja. Paveldimumas, dažna temperatūrų kaita (iš šalto oro įėjus į šiltą orą), aukšta temperatūra (darbo vietose, kur oras karštas, drėgnas arba labai sausas), dažnas ir ilgas buvimas saulėje ar alkoholis gali lemti, kad odos paviršiuje pradeda matytis kapiliarų tinklelis ar nuolatinis veido raudonis.

Jei Jūsų veido oda dažnai rausta ir būna sudirgusi, turite daug išsiplėtusių kraujagyslių odos paviršiuje, Jums padės procedūra veidui su AHA rūgštimis.  Procedūros metu naudojamos AHA rūgštys bus parinktos pagal Jūsų odos tipą: jautresnei odai naudojama pieno rūgštis, o kitiems odos tipams puikiai tinka glikolis.

Glikolis ypač gerai veikia kapiliarų sieneles – jas stiprina ir didina odos atsparumą aplinkos poveikiui bei didina kitų veikliųjų medžiagų skvarbą. Procedūros metu naudojamuose serumuose yra tetrapeptidų, kurie pasižymi odos uždegimą ir raudonumą mažinančiomis savybėmis: peptidai akimirksniu sumažina uždegimines reakcijas, todėl oda tampa gaivesnė ir šviesesnė. Balinamoji, alginatinė veido kaukė su vitaminu C skatina odos regeneraciją, nuramina sudirgusią odą ir atkuria sveiką odos būklę.

Kartu šios medžiagos suteikia puikius ir pastebimus rezultatus – po procedūrų kurso Jus džiugins akivaizdžiai sumažėjęs veido raudonis. Procedūra tinka bet kokio amžiaus moterims ir vyrams.

Procedūros kaina: 79€
Procedūros trukmė: 1 val.

Papildomai galima rinktis jauninančią rankų procedūrą 15€

PIRKTI KUPONĄ ŠIAI PROCEDŪRAI

Procedūros metu:

  1. Nuvaloma dekoratyvinė kosmetika;
  2. Užtepama pagal Jūsų odos tipą parinkta AHA Rūgštis;
  3. Oda atgaivinama atkuriamuoju serumu su vitaminu C ir balinamąja alginatinė kauke su vitaminu C;
  4. Procedūra užbaigiama kremu tinkamu Jūsų odai.

Procedūros indikacijos:

Veido raudonis

Veido raudonis

Sudirgusi veido oda

Sudirgusi veido oda

Raustanti veido oda

Sudirgusi veido oda

Procedūros kontraindikacijos:

  • Karščiavimas;
  • Pūlingi ir uždegiminiai odos pakenkimai;
  • Imunologinės bei infekcinės ligos;
  • Onkologinės ir endokrininės ligos.

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Vilniuje