PIGMENTINIŲ DĖMIŲ ŠVIESINIMO PROCEDŪRA

Po intensyvių saulės vonių matomos strazdanos? O gal laukiantis ar su amžiumi išryškėja pigmentinės dėmės, kurios gadinti nuotaiką, pažiūrėjus į save veidrodyje ryte ir ne taip lengvai leidžiasi paslepiamos makiažo priemonėmis? Pigmentinių dėmių atsiradimo priežastys gali būti be galo įvairios tai: organizme gaminamas pernelyg didelis melanino kiekis, hormoniniai sutrikimai, nėštumas, pernelyg dažnas ir intensyvus įdegis, odos traumos, ligos, apsinuodijimai ar net ilgalaikis kai kurių vaistų vartojimas.

Laimei, odai su padidėjusia pigmentacija labai padeda AHA Pieno rūgšties linijos produktai, kurie veikia melanogenezės (melanino pasigaminimo odoje) procesus, skatina odos atsinaujinimo procesus, slopina ląstelėse pigmentą lipofusciną (kuris kaupiasi odoje ir skatina senėjimo procesus). Maža to AHA Pieno rūgštis stiprina kapiliarų sienelių elastingumą, puikiai drėkina odos paviršių, skatina odos atsinaujinimo procesus, todėl procedūra ne tik šviesina pigmentines dėmes ar strazdanas, tačiau taip pat skaistina odą, efektyviai mažina smulkias raukšleles, suteikia odai stangrumo, elastingumo ir suteikia odai jaunatvišką išvaizdą. Procedūra tinka bet kokio amžiaus moterims ir vyrams.

Procedūros kaina: 49€
Procedūros trukmė: 1 val.

Papildomai galima rinktis jauninančią rankų procedūrą 15€

PIRKTI KUPONĄ ŠIAI PROCEDŪRAI

Procedūros metu:

 1. Nuvaloma dekoratyvinė kosmetika.
 2. Atliekamas pilingas su pieno rūgštimi, kurio metu nušveičiamos negyvos odos ląstelės, skaistinamoji veido odą ir siekiame sustabdyti naujų pigmentinių dėmių susidarymą.
 3. Užtepamas šviesinančiomis-balinančiomis savybėmis pasižymintis koncentratas, ypač stipriai veikiantis pigmentuotas odos vietas.
 4. Oda palepinama atkuriamuoju serumu su vitaminu C ir balinamąja alginatinė kauke su vitaminu C.
 5. Procedūra užbaigiama kremu.

Procedūros indikacijos:

Pigmentinės dėmės

Pigmentinės dėmės

Papilkėjusi veido oda

Papilkėjusi veido oda

Brandžios odos požymiai

Papilkėjusi veido oda

Procedūros kontraindikacijos:

 • Karščiavimas;
 • Pūlingi ir uždegiminiai odos pakenkimai;
 • Imunologinės bei infekcinės ligos;
 • Onkologinės ir endokrininės ligos;
 • Ypač aukštas kraujospūdis;
 • Savaitę po procedūros rekomenduojama nesilankyti soliariume ir vengti saulės spindulių (naudokite kremą su SPF faktoriumi);
 • 18 val. po procedūros rekomenduojama atsisakyti depiliacijos.

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA Vilniaus klinika
Registruotis procedūrai Vilniuje