ANTAKIŲ ir BLAKSTIENŲ PRIEŽIŪRA, antakių laminavimas

ANTAKIŲ ir BLAKSTIENŲ PRIEŽIŪRA

Leiskite mūsų meistrams pabrėžti Jūsų grožį vienu kitu spalvos potėpiu!

Asmenybę ir individualumą atskleidžia ir grožį sukuria ne tik rūbai ir aksesuarai, bet ir makiažas, sutvarkyti antakiai ir gražios ilgos blakstienos. Patikėkite savo veido spalvinę gamą patyrusiems mūsų specialistams ir šventės dieną ar kasdienybėje atrodykite nepakartojamai!

Procedūrų kainos: nuo 12€ iki 35€
Procedūrų trukmės: nuo 15 min iki 1 val. 15 min.

PIRKTI KUPONĄ ŠIAI PROCEDŪRAI

Tobuli antakiai vieno apsilankymo metu? Taip tai paprasta – patikėkite savo veido puošmeną ODA Klinika specialistams ir džiaukitės tobula antakių forma ir nuostabiai Jūsų veidui tinkančia spalva net iki 3 savaičių!

Tvarkingi ir gražūs antakiai akimirksniu! Mūsų specialistai parinks Jums tinkamiausią formą, o ją suteikti vašku užtruks ypač greitai. Maža to antakių kontūras taps dar ryškesnis, o antakiai ryškesni  nes pašalinsime net mažiausius nepastebimus plaukelius. Gražiais antakiais džiaukitės dar ilgiau!

Ar pastebėjote kaip veidą pagražinai gerai parinkti antakiai? Patyrę mūsų specialistai parinks Jums tinkamiausią formą, o ją suteikti cukraus pasta užtruks ypač greitai. Maža to plaukelius pašalinsime visai neskausmingai, o pašalinus net mažus, nepastebimus plaukelius, antakių kontūras taps dar tikslesnis, o antakiai ryškesni!

Antakiai gali įrėminti Jūsų akis ir pabrėžti gražiausius bruožus Jūsų veide! Patyrę mūsų specialistai parinks Jums tinkamiausią formą, išgirs Jūsų pageidavimus ir pagal tai suformuluos tobulą antakių formą, kuria džiaugtis galėsite nuo 2 iki 4 savaičių priklausomai nuo Jūsų plaukelių augimo greičio.

Kartais tik suteikti formą antakiams nepakanka! Kas jie žavingai įrėmintų Jūsų veidą ir tobulai derėtų su Jūsų plaukų ir odos atspalviu, kartais reikia trupučio dažų magijos!
Antakių dažymas specialiais tam skirtais dažais, tai greitas ir paprastas būdas turėti tobulos spalvos ir formos antakius ir sutaupyti laiko rytais!

Norėtumėte blakstienų, kurių spalva yra atspari vandeniui? Norite ryškių ir tankių blakstienų, tačiau kasdien neturite laiko dažytis?
Blakstienų dažymas specialiais tam skirtais dažais, tai greitas ir paprastas būdas turėti gražias ir išraiškingas akis net neskiriant joms papildomo laiko rytais!
Blakstienų dažymas nekenkia blakstienoms, o rezultatu džiaugtis galėsite net 3-4 savaites!

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA klinika Kaune
Registruotis procedūrai Kaune