MAKIAŽAS, ANTAKIŲ ir BLAKSTIENŲ PRIEŽIŪRA

MAKIAŽAS, ANTAKIŲ ir BLAKSTIENŲ PRIEŽIŪRA

Leiskite mūsų meistrams pabrėžti Jūsų grožį vienu kitu spalvos potėpiu!

Asmenybę ir individualumą atskleidžia ir grožį sukuria ne tik rūbai ir aksesuarai, bet ir makiažas, sutvarkyti antakiai ir gražios ilgos blakstienos. Patikėkite savo veido spalvinę gamą patyrusiems mūsų specialistams ir šventės dieną ar kasdienybėje atrodykite nepakartojamai!

Procedūrų kainos: nuo 5€ iki 69€
Procedūrų trukmės: nuo 15 min iki 1 val. 15 min.

ODA klinikos specialistai pasirūpins, kad Jums ypatingos progos metu žibėtumėte elegancija, pasitikėjimu savimi ir atrodytumėte tiesiog stulbinančiai! Apsilankykite ODA Klinikoje dieninio makiažo procedūrai ir priklausomai nuo jūsų nuotaikos, pageidavimų ir pasirinkto drabužių ansamblio sukursime jums tinkamiausią įvaizdį. Nuo visiškai natūraliai dailiausius veido bruožus paryškinančio iki visiškai pakeičiančio jūsų kasdienį įvaizdį. Leiskite sau sublizgėti!

Atliekamas tik Vilniuje.

Ypatingos šventės vakarą leiskite sau aplinkinius žavėti ryškesniu makiažu, kuris paryškins gražiausius jūsų veido bruožus, suteiks koketišką arba griežtą įvaizdį. Šiuolaikiškos kosmetikos priemonės, nuolat besitobulinančių įgudusių specialistų rankos leis sukurti tokį įvaizdį, kokio visada troškote. Tobulai kontūruotas veidas, prie aprangos priderinti arba visiškai unikalūs akių šešėlių raštai, įspūdingas pravedimas, ryškios ir putlios lūpos, skoningai padailinti skruostikauliai. Kiekvienai moteriai ir merginai pritaikysime jos spalviniam tipui tinkamas priemones, kad jaustumėtės taip, kaip trokštate: rafinuota, fatališka, o gal žaisminga ir valiūkiška. Leiskite sau būti vakaro karaliene!

Kaina Vilniuje: 45€
Kaina Kaune: 40€

Storos, išraiškingos, užriestos, bet tikrai natūralios blakstienos ilgam!
Blakstienų laminavimas, tai procedūra, kurios metu blakstienos pripildomos vitaminais bei keratinu ir kolagenu, kurie stiprina, maitina ir drėkina blakstienas iš vidaus. Procedūros metu nenaudojami prilipdomi svetimkūniai, kurie gali dirginti akį ir dažnai atrodo nenatūraliai. Vietoje jų, išryškinamas natūralus blakstienos grožis – kiekviena blakstiena užriečiama ir pakeliama. Naudojamų preparatų sudėtyje nėra blakstienų šaknims kenkiančių sudedamųjų dalių, o po šios procedūros akys atrodo plačiai atvertos, žvilgsnis tampa išraiškingas, o blakstienos lieka tamsios, tankios ir blizgančios.

Kaina: 69€

Tobuli antakiai vieno apsilankymo metu? Taip tai paprasta – patikėkite savo veido puošmeną ODA Klinika specialistams ir džiaukitės tobula antakių forma ir nuostabiai Jūsų veidui tinkančia spalva net iki 3 savaičių!

Tvarkingi ir gražūs antakiai akimirksniu! Mūsų specialistai parinks Jums tinkamiausią formą, o ją suteikti vašku užtruks ypač greitai. Maža to antakių kontūras taps dar ryškesnis, o antakiai ryškesni  nes pašalinsime net mažiausius nepastebimus plaukelius. Gražiais antakiais džiaukitės dar ilgiau!

Ar pastebėjote kaip veidą pagražinai gerai parinkti antakiai? Patyrę mūsų specialistai parinks Jums tinkamiausią formą, o ją suteikti cukraus pasta užtruks ypač greitai. Maža to plaukelius pašalinsime visai neskausmingai, o pašalinus net mažus, nepastebimus plaukelius, antakių kontūras taps dar tikslesnis, o antakiai ryškesni!

Antakiai gali įrėminti Jūsų akis ir pabrėžti gražiausius bruožus Jūsų veide! Patyrę mūsų specialistai parinks Jums tinkamiausią formą, išgirs Jūsų pageidavimus ir pagal tai suformuluos tobulą antakių formą, kuria džiaugtis galėsite nuo 2 iki 4 savaičių priklausomai nuo Jūsų plaukelių augimo greičio.

Kartais tik suteikti formą antakiams nepakanka! Kas jie žavingai įrėmintų Jūsų veidą ir tobulai derėtų su Jūsų plaukų ir odos atspalviu, kartais reikia trupučio dažų magijos!
Antakių dažymas specialiais tam skirtais dažais, tai greitas ir paprastas būdas turėti tobulos spalvos ir formos antakius ir sutaupyti laiko rytais!

Norėtumėte blakstienų, kurių spalva yra atspari vandeniui? Norite ryškių ir tankių blakstienų, tačiau kasdien neturite laiko dažytis?
Blakstienų dažymas specialiais tam skirtais dažais, tai greitas ir paprastas būdas turėti gražias ir išraiškingas akis net neskiriant joms papildomo laiko rytais!
Blakstienų dažymas nekenkia blakstienoms, o rezultatu džiaugtis galėsite net 3-4 savaites!

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA Vilniaus klinika
Registruotis procedūrai Vilniuje