RenewPeel ® regeneruojanti veido procedūra

RENEWPEEL ® REGENERUOJANTI VEIDO PROCEDŪRA

Mes negalime atsukti laiko atgal ar sugrąžinti to, kaip paprasta buvo prižiūrėti odą jaunesniame amžiuje. Visgi mes tikrai galime pasitelkti gamtos mums duotus įrankius ir padėti savo odai atrodyti jaunatviškai ir gaiviai bet kuriame gyvenimo etape!

Gintaro rūgštis

Lietuvių mylimas Gintaras – tai ne tik žavingas papuošalas iš legendinės Jūratės pilies sienų. Mokslas išsaugo unikalias jo savybes, paversdamas jį gintaro rūgštimi ir panaudoja procedūrose, tobulose brandžiai ir su pirmais senėjimo požymiais (tokiais kaip raukšlės, odos papilkėjimas ar pigmentinės dėmės) susiduriančiai odai.

RenewPeel ® regeneruojanti veido procedūra

Gintaro rūgšties odos šveitimas – viena saugiausių neinvazinių odos procedūrų, kuri nepažeidžia odos, tačiau suteikia iškart juntamus rezultatus. Gintaro rūgštis puikiai pašalina negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus taip suteikdamas galimybę veikliosioms medžiagoms pasiekti gilesnius odos sluoksnius. Maža to, gintaro rūgštis pasižymi efektyviu stangrinamuoju poveikiu: skatina odos elastingumą ir stiprina odos imunitetą, stipriai stimuliuoja kolageno sintezę, todėl gerėja odos stangrumas, tonusas, atkuriamas veido spalvos vientisumas. Gintaro rūgšties linijos produktai stimuliuoja energijos gamybą ląstelėse, skatina jų regeneraciją, taip paveikdama odą ne tik paviršiuje, bet ir gilesniuose odos sluoksniuose.

Stimuliuojančios ir skaistinančios procedūros metu gintaro rūgšties poveikis sustiprinamas hialurono rūgšties turinčiais preparatais, kurie ypač giliai sudrėkina brandžią išsausėjusią odą,  atstato odos elastingumą, pastebimai sumažina smulkias raukšleles, todėl oda tampa skaisti, švelni ir glotni.

Procedūros kaina: 70€
Procedūros trukmė: 1 val.

Papildomai galima rinktis jauninančią rankų procedūrą 15€

PIRKTI KUPONĄ ŠIAI PROCEDŪRAI

Procedūros metu:

  1. Nuvaloma dekoratyvinė kosmetika.
  2. Atliekamas rūgštinis pilingas su gintaro rūgštimi, kurio metu nušveičiamos negyvos odos ląstelės ir pašalinami odos nešvarumai.
  3. Užtepamas drėkinantis hialurono rūgšties koncentratas, kuris užrakina drėgmę odoje. Masažuojama rankomis arba aparatu.
  4. Procedūra užbaigiama kanapių kremu.

Procedūros indikacijos:

Brandi veido oda

Brandi oda

Smulkios raukšlės

Smulkios raukšlės

Sausa veido oda

Sausa veido oda

Papilkėjusi veido oda

Papilkėjusi veido oda

Procedūros kontraindikacijos:

  • Karščiavimas;
  • Pūlingi ir uždegiminiai odos pakenkimai;
  • Imunologinės bei infekcinės ligos;
  • Onkologinės ir endokrininės ligos.

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Vilniuje