Individualus kremas

INDIVIDUALAUS KREMO KŪRIMAS IR GAMYBA

Gaivi ir skaisti veido oda praneša pasauliui apie mūsų sveikatą ir patrauklumą. Oda yra didžiausias žmogaus organas, tačiau kiekviena oda yra išskirtinė, kaip ir asmenybė, kurią ji dengia. Dabar galite savo odai pritaikyti tobulai jos poreikius tenkinantį kremą, sukurta būtent Jums!

Individualaus kremo kūrimas tai individuali paslauga, kuri prasideda nuo veido odos analizės A-One Smart aparatu, kuris geba nustatyti odos būklę viršutiniuose ir gilesniuose odos sluoksniuose.

Sekantis žingsnis – tai konsultacija su patyrusiu kosmetologu, kurios metu aptarsite Jūsų odos problemas, gyvenimo būdą ir kokio kremo poveikio pageidautumėte.

Turėdami šiuos duomenis, mūsų specialistai parenka tinkamiausius ingredientus Jūsų kremo gamybai. O kad kremas tikrai nudžiugintų, namuose išbandysite dvi kremo bazes ir labiausiai patikusią mes panaudosime Jūsų kremo gamybai. Pagal poreikį kremas bus praturtintas antioksidantais, vitaminais, aliejais, augaliniais ekstraktais ir rūgštimis, tinkamais būtent Jūsų veido odai.

Procedūros kaina: 135€, pakartotinai 70€.
Procedūros trukmė: 30 min.

Į paslaugą įeina:

  1. Veido odos analizė A-One Smart diagnostikos aparatu;
  2. Gautų duomenų apie veido odos būklę analizavimas;
  3. Analizės rezultatų, odos problemų ir Jūsų lūkesčių aptarimas su specialistu;
  4. Bazės išmėginimas (namuose);
  5. Kremo gamyba (gali užtrukti iki 10 darbo dienų).

REGISTRACIJA

ODA Kauno klinika
Registruotis procedūrai Kaune
ODA Vilniaus klinika
Registruotis procedūrai Vilniuje